Get Adobe Flash player

Msze Święte

W dni powszednie i święta kościelne, które są dniami roboczymi,
Msza Św. odprawiana jest
o godz.18:30

W niedziele i święta, które są dniami wolnymi od pracy,
Msze Św. odprawiane są
o godz.
6:30, 8:30, 15:00

Szybki kontakt

Adres:

ul. Księdza Bielawskiego 18
36-200 Brzozów

Duszpasterstow szpitalne sprawuje:

Ks. Kapelan Stanisław Walter

tel. 13 43 095 85
kom. 603 374 793

Liczba odsłon

057222
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Wsztkie
55
439
979
2744
57222

Twój adres IP: 3.234.245.125
2020-02-22 16:13

Modlitwa o uzdrowienie za przyczyną Bł. Ks. Bronisława Markiewicza

Panie Jezu Chryste, który przeszedłeś przez życie pochylając się nad każdym ludzkim cierpieniem, proszę Cię przez wstawiennictwo błogosławionego o cud uzdrowienia dla ......... Jeśli taka jest Twoja wola, Boże pozwól mu (jej) cieszyć się powrotem do zdrowia i wysławiać Cię za łaskę otrzymaną za przyczyną Twego Sługi Bronisława. Amen.

ks bronislaw markiewicz

 

Modlitwa Świętej Joanny Beretta Molla do Matki Bożej

O Maryjo! Do Ciebie się uciekam i Twoim matczynym dłoniom powierzam wszystkie moje sprawy i jestem pewna, że otrzymam to, o co Cię błagam.
Ufam Ci, ponieważ jesteś moją najlepszą Matką. Tobie zawierzam, ponieważ jesteś Matką Jezusa. W zaufaniu do Ciebie odnajduję wytchnienie i pokój, bo wiem, że zostałam wysłuchana.
Mamo moja, pozdrawiam Cię z głębi ufności mego serca. Tobie poświęcam się i proszę abyś pamiętała, że jestem całkowitą własnością Twoją. Strzeż mnie i bądź mi obroną, o słodka Panno Maryjo. W każdej chwili życia mego wstawiaj się za mną u Syna Swego Jezusa Chrystusa. Amen.joanna beretta mola

Modlitwa za przyczyną Świętego Ojciec Pio

O Jezu, pełen łask i miłosierdzia, Ty dla zbawienia dusz ludzkich podjąłeś mękę i umarłeś na krzyżu aby wyjednać przebaczenie grzechów – pokornie błagam Cię za przyczyną świętego Ojca Pio, kapłana i stygmatyka, który wielkodusznie służył Tobie oraz poświęcał swe życie i cierpiał dla ratowania grzeszników- udziel mi przebaczenia moich win i łaski..., o którą proszę.
Dla większej chwały Twojej racz przyciągnąć wszystkich do swego miłującego Serca. Który żyjesz i królujesz na wieki wieków. Amen.ojciec pio

Modlitwa za przyczyną Świętej Siostry Faustyny Kowalskiej

O Jezu, któryś świętą siostrę Faustynę uczynił wielką czcicielką nieograniczonego Miłosierdzia Twego, racz za jej wstawiennictwem, jeśli to jest zgodne z najświętszą Wolą Twoją, udzielić mi łaski..., o którą Cię proszę. Ja grzeszny nie jestem godzien Twego miłosierdzia, ale wejrzyj na ducha ofiary i poświecenia św. siostry Faustyny i nagródź jej cnotę, wysłuchując próśb, które za jej przyczyną z ufnością do Ciebie zanoszę.
Ojcze Nasz..., Zdrowaś Maryjo..., Chwała Ojcu... .siostra faustyna i jan pawel II